Współpraca z importerem odzieży second hand

0
1162
Współpraca z importerem odzieży second hand

Rynek odzieży używanej jest ogromny. Ubrania z drugiej ręki są sprzedawane w wielkich ciuchlandach, małych sklepikach, na bazarach i w Internecie. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się miejsca, gdzie za niewielkie pieniądze można kupić odzież i dodatki wysokiej jakości, a to może zagwarantować współpraca z kompetentnym importerem.

Import odzieży używanej zza granicy

Ubrania i dodatki typu second hand do Polski przywożone są głównie z zachodu, przede wszystkim z Anglii, Irlandii oraz z Niemiec. Importer odzieży używanej zazwyczaj posiada własną, dużą hurtownię, skąd towar trafia do mniejszych hurtowni oraz ciuchlandów. Niektórzy pośrednicy zajmują się zakupem używanych ubrań, butów, torebek, biżuterii, elementów wyposażenia wnętrz, zabawek oraz przedmiotów codziennego użytku, a następnie przewożą je bezpośrednio do dużych second handów. Tam sprzedaż odbywa się wprost z TIRa. Importerzy swój towar rozprowadzają również przy pomocy Internetu. Ich ofertę można znaleźć na platformach sprzedażowych oraz firmowych sklepach internetowych.

Importer odzieży używanej: oferta

Określenie „importer odzieży używanej” nie oznacza przedsiębiorstwa, które zajmuje się sprowadzaniem do kraju jedynie ubrań. Jego asortyment obejmuje również buty, torebki, paski, biżuterię, książki oraz zabawki, a także przedmioty codziennego użytku i kosmetyki. Towar jest zazwyczaj sprzedawany w czterech przedziałach cenowych. Najtańsza jest odzież niesortowana, nieco droższe są ubrania sortowane: damskie, męskie, dziecięce, letnie, zimowe itp.. Kolejną grupę stanowi cream. Jest to towar wysokiej jakości, nienoszący śladów użytkowania, markowy, często ekskluzywny. Ofertę zamyka outled – odzież nowa z metkami, pochodząca ze sklepowych wyprzedaży, końcówki serii lub ubrania z defektami.

Dobry importer gwarancją sukcesu

Przedsiębiorcy, którzy zajmują się sprzedażą odzieży z drugiej ręki powinni zapewnić sobie współpracę z rzetelnym importerem. Dzięki temu będą otrzymywali towar wysokiej jakości, a co za tym idzie będą mogli liczyć na regularne przychody. Dodatkowo profesjonalni importerzy odzieży używanej zazwyczaj korzystają z usług sprawdzonych sortowni, gdzie mogą liczyć na zniżki. Pozwala im to na obniżenie cen względem kontrahentów.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – importerem odzieży używanej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here