3 cechy dobrej skrzyni na jabłka

0
1468
3 cechy dobrej skrzyni na jabłka

Magazyn to najważniejsze miejsce dla każdego przedsiębiorcy. Od tego, jak zorganizuje w nim pracę, zależy jakość przechowywanego towaru, sprawność transportu oraz wysokość sprzedaży. Dlatego jeśli chcesz maksymalnie podnieść poziom swoich zysków, nie możesz oszczędzać na wyposażeniu magazynu. Nawet pozornie tańsze rzeczy okażą się dużo droższe w utrzymaniu, a ich słaba jakość wykonania sprawi, że po kilku sezonach będziesz musiał je wymienić na nowe. Poświęć chwilę swojego czasu i dowiedz się, jakie skrzynie na owoce wybrać, by Twój towar nie uległ zniszczeniu, a jego transport był znacznie tańszy!

Im większa wytrzymałość, tym mniejsze koszty

Podstawowa zasada każdego oszczędnego przedsiębiorcy mówi, że lepiej kupić droższą rzecz na długie lata niż tańszą na jeden sezon. Ta metoda jest szczególnie ważna dla wszystkich osób, które zajmują się uprawą oraz sprzedażą żywności. Skrzynie na jabłka wykonane z drewna sprawdzą się dużo gorzej niż te z tworzywa sztucznego. Dzieje się tak, ponieważ drewno nie jest odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz większości chemikaliów. Ponadto w drewnianych skrzyniach łatwiej o pojawienie się pleśni albo grzyba, które niszczą wartość towaru. Dlatego choć plastikowe skrzynki na jabłka często są droższe, to inwestycja w nie przyniesie większe korzyści.

Gdzie sprawny transport, tam pewny klient

Wszyscy klienci cenią sobie szybki transport. Nikt nie lubi opóźnień, które często ciągną za sobą wiele strat i problemów. Ale wbrew pozorom transport jabłek to nie zawsze prosta sprawa. Zdarza się, że ciężarówki są przeładowane, przez co przedsiębiorcy tracą mnóstwo czasu na ponowne załadowanie towaru. Niekiedy okazuje się, że zamiast jednego transportu potrzebne są dwa, co niesie ze sobą dodatkowe koszty. Na szczęście skrzynki na jabłka z tworzywa sztucznego rozwiązują te problemy. Są dużo lżejsze od drewnianych, dzięki czemu pozwalają na większy transport jabłek w jednej ciężarówce. Poza tym dużo łatwiej jest je załadować, więc cały proces będzie przebiegał znacznie szybciej, a Ty zyskasz stałych oraz zadowolonych klientów.

Zadbaj o higienę

Dbanie o czystość w magazynie jest bardzo ważne, kiedy trzymasz w nim żywność. Często zdarza się, że w skrzynkach na owoce zostaje trochę odpadków, dlatego po każdym transporcie warto je dokładnie umyć. Żeby ta czynność nie zabierała Twoim pracownikom zbyt wiele cennego czasu, dobrze jest kupić skrzynie na jabłka, które nie mają trudno dostępnych zakamarków. W utrzymaniu czystości zazwyczaj prostsze są te wykonane z plastiku. Tworzywa sztuczne są bardziej odporne na działanie wody niż drewno, a śliski materiał skrzynki na jabłka sprawia, że zanieczyszczenia schodzą bez najmniejszego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here