Popularne zabawki dla dziewczynek

0
1133
lalki lol

Zarówno starsze, jak i młodsze dziewczynki znają i uwielbiają lalki lol. Mogą się nimi bawić dzieci od trzeciego roku życia. Są one popularne na całym świecie i co jakiś czas dostępna jest nowa kolekcja laleczek. Laleczki są umieszczone w kulach, a rozpakowanie ich to dodatkowa przyjemność i świetna zabawa. Dziewczynki kolekcjonują je i wymieniają się z koleżankami. Dostępne są też zestawy, w skład których wchodzą akcesoria, takie jak ubranka, torebki, pudełka na buty i wiele innych. Jest to zabawka, która sprawi radość każdej dziewczynce.

Pomysłowe zabawki

Największą przyjemność sprawia rozpakowanie zabawki. Każda z lalek lol zapakowana jest w tajemniczą kulę, składającą się z siedmiu warstw. W kolejnych warstwach znajdują się świetne akcesoria do zabawy. Na samym końcu odkrywana jest laleczka kolekcjonerska. W kolejnych warstwach kuli znajdują się niespodzianki, które są elementami zabawki. Pierwsza z nich to tajemnicza wiadomość i lupa umożliwiająca jej odczytanie. W następnej warstwie kryją się naklejki kolekcjonerskie, a w następnych można znaleźć buteleczkę z wodą, błyskotki, modne akcesoria i elementy garderoby. W kulach można też znaleźć wskazówki dotyczące umiejętności poszczególnych kolekcjonerskich lalek lol. Najprzyjemniejszy moment to odkrycie siódmej warstwy, w której znajduje się laleczka kolekcjonerska. Akcesoria z poszczególnych kolekcji pasują do wszystkich laleczek.

Laleczki i akcesoria

Zarówno lalki lol, jak i akcesoria dla nich przeznaczone to prawdziwy hit. Laleczki różnią się posiadanymi umiejętnościami i można do nich zakupić wiele atrakcyjnych dodatków. Jeden z nich to wóz kempingowy 4w1, który może służyć nie tylko jako samochód do przemieszczania, ale też jako domek, podświetlany basen i wybieg dla modelek. Można w nim znaleźć stację makijażu, strefę bufetową i piętro ze strefą wypoczynkową. Po włożeniu baterii wóz wydaje dźwięki i emituje oświetlenie.

W ofercie można znaleźć też lalki lol z 15 niespodziankami. Jest to zestaw, który umożliwia ciekawe metamorfozy laleczek. Zestaw ten z pewnością zachwyci wszystkie młode wielbicielki mody. W zestawie można znaleźć 4 lalki w wersji mini, które posiadają wysokie buty, pudła na kapelusze, torby na ubrania i szczotki do włosów. Kolejna ciekawa propozycja to smartwatch i kamera. Ta interaktywna zabawka umożliwia robienie zdjęć i selfie. Jest ona kompatybilna ze smartfonem, tabletem i notebookiem. Laleczki lol to nieskończone pomysły i możliwości zorganizowania świetnej zabawy. Dziewczynki mogą się bawić same lub podczas spotkania z ulubionymi koleżankami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here