Najlepsze krótkie życzenia bożonarodzeniowe 

0
1253
życzenia świąteczne

Czas świąteczny jest z pewnością czasem przygotowań. Przygotujemy potrawy, prezenty, swoje domy- wystrajając je. Często w świątecznym pośpiechu zapominamy o tych, którzy nie spędzają z nami świąt. Chodzi tu natomiast o kolegów i koleżanki z pracy, dawnych znajomych czy sąsiadów. W czasie świąt ważne jest, aby o nich pamiętać w symboliczny sposób i złożyć im życzenia . To właśnie do tego idealnie nadadzą się krótkie życzenia bożonarodzeniowe. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/krotkie-zyczenia-bozonarodzeniowe/

Zaoszczędź na czasie 

Nie chodzi przecież o to abyś wydzwaniał do kilkunastu osób, ponieważ zazwyczaj kończy się to tak, że rozmowa trwa i trwa, a czas na przygotowanie potraw wigilijny się zmniejsza. Skorzystaj z technologi naszych czasów i do przestania życzeń użyj funkcji SMS. Z pewnością będzie to o wiele prostsze i pozwoli zaoszczędzić dużo czasu.

Przykłady życzeń świątecznych 

Na jakie życzenia się zdecydować? Z pewnością wybór nie będzie łatwy. Musimy pamiętać jednak o tym, żeby dostawać życzenia pod osobę, której je wysyłamy. Unikajmy sytuacji, w której osoba, która niedawno przeżyła przykrą sytuację dostała od nas śmieszne życzenia, ponieważ na pewno nie będzie jej do śmiechu.

Oto kilka przykładów życzeń świątecznych:

  •  Gdy nadejdą miłe święta, niech ten wierszyk Ci przypomni, że o Tobie ktoś pamięta – ktoś, kto w oddali spędza święta
  • Mikołaja bogatego, śniegu bielutkiego, choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej. Minimum stresu, maksimum miłości i tyle radości, ile karp ma ości!
  • Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów. Dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  • Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Seksu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku. Finlandii na stole, porsche w stodole. Wesołych Świąt
  • Święta Bożego Narodzenia niech będą dla Was uroczystością radosną i pełną blasku, zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bożego
  • Cóż Ci mogę życzyć? Słyszałem z opowieści, że wszystko masz. Powodzi Ci się, jesteś zdrowy i zakochany. Co ja na to? Podziel się i żyj tak dalej. Wesołych Świąt!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here