Fototapety 3D biją rekordy popularności!

0
1175
Fototapety 3D biją rekordy popularności

Niegdyś królowały w naszych mieszkaniach, później na pewien czas wyszły z mody. Dziś, w nowej odsłonie, wracają do łask. Fototapety w wersji 3d stają się jednym z tych dodatków, bez których nowoczesne wnętrze nie może się obejść. Co warto wiedzieć na ich temat? Z jakich rozwiązań można korzystać?

Jak powstają fototapety 3d?

Tapety ze zdjęciami, które urzekają swym realizmem, powstają z trwałych materiałów. Dzięki temu zdobią nasze wnętrza przez lata, nie tracąc na swej atrakcyjności. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, które oferuje niemal każdy sklep internetowy są fototapety z flizeliny – materiału, który pozwala ścianie oddychać. Warto postawić na niego w takich wnętrzach, jak sypialnia czy pokój dziecięcy, jednak do salonu warto poszukać trwalszego rozwiązania? Jakie? Winylu lub winylu połączonego z laminatem (dostępne m.in. na Foteks.pl),. Powstające z takich materiałów tapety są nie tylko trwałe, ale i skuteczne w walce z niedoskonałościami ścian. Świetnie sprawdzą się w salonie, można je też z powodzeniem wykorzystać w bardziej wymagających pomieszczeniach: w kuchniach oraz w łazienkach.

Jak wybierać takie tapety?

Jeśli chcemy, by taka nowoczesna tapeta stała się wspaniałą ozdobą naszego domu, musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Bez względu na to, czy fototapeta taka ma zdobić wnętrze salonu czy kuchni, musimy odpowiednio dopasować jej wymiary, a jednocześnie postawić na taki wzór, który będzie najlepiej oddawał charakter poszczególnych pomieszczeń. Słoń wychodzący ze ściany świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka, z kolei do sypialni rewelacyjnie będą pasowały trójwymiarowe pejzaże. Co z łazienką? Tu często strzałem w dziesiątkę okazuje się fototapeta przedstawiająca rajską plażę, podczas gdy w pomieszczeniach kuchennych dominują takie motywy, jak kompozycje z owoców lub warzyw oraz kompozycje z filiżanką kawy na pierwszym planie.

Jak powstają fototapety 3d

Tapety ścienne 3d to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na nowoczesne wnętrza, a jednocześnie chcą sprawić, że będą one sprawiały wrażenie większych. Z tego też względy obrazy trójwymiarowe przyciągają uwagę nie tylko miłośników nowoczesnych rozwiązań, ale i tych, którzy chcą optycznie powiększyć niewielkie wnętrza w swych mieszkaniach. Motyw otwartego okna,  ciekawa abstrakcja – oto motywy, które w małych wnętrzach mogą się sprawdzić doskonale.

Trwałe, unikalne i piękne – tak można podsumować fototapety w wersji trójwymiarowej, które podbijają serca miłośników nowoczesnych wnętrz. Szeroki wybór sprawia, iż każdy z nas znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie i przemieni swe ściany w unikalne dzieła sztuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here