Auto myjnia – Warszawa a dobre oferty

0
1356
auto myjnia Warszawa

W Warszawie funkcjonuje kilkadziesiąt różnego rodzaju myjni samochodowych. Od ręcznych, aż po automatyczne oraz bezdotykowe.

Multiserwis

Jedną z najczęściej polecanych automyjni w Warszawie jest Robo Wash Center, zlokalizowana aż w czterech punktach – przy ulicy Modlińskiej na Białołęce, Wysockiego na Targówku, Czarnomorskiej na Mokotowie oraz Górczewskiej na Woli. W miejscach tych, poza stanowiskami myjni automatycznej, znajdują się również stanowiska przystosowane do mycia ręcznego oraz miejsca przeznaczone na sprzątanie wnętrz i kosmetyki.

Większość oddziałów czynna  jest do godziny 21:00, wyjątkiem jest Mokotów, z której skorzystać możemy aż do 22:00. Ceny są bardzo konkurencyjne. Za umycie samochodu na myjni automatycznej zapłacimy 19 zł i więcej, natomiast na myjni ręcznej od 35 złotych w górę. Auto Myjnia w Warszawie ma również specjalna ofertę dla firm, a mianowicie umowy długoterminowe z wyborem odpowiedniego dla firmy pakietu. Robo Wash Center posiada również myjnię bezdotykową zlokalizowaną przy ulicy Grochowskiej 181, wyposażoną w sześć stanowisk z różnymi programami mycia oraz rozdrabniarką do monet.

jakie automyjnie w Warszawie są najlepsze

Myjnia parowa

Auto Cleanika znajdująca się przy ulicy Ostrobramskiej 79 oferuje mycie metoda parową. Ciekawostką jest, że auto myjnia w Warszawie proponuje swoim klientom bardzo wygodne rozwiązanie, jakim jest odbiór samochodu spod domu i odprowadzenie go po wykonaniu wszystkich usług, jakimi mogą być czyszczenie samochodu zewnątrz, wewnątrz oraz impregnacja skórzanej tapicerki. Najtańsze, standardowe mycie kosztuje od 35 złotych.

Myjnia i wulkanizacja w jednym miejscu

Przy ulicy Skarbka z Gór 59A zlokalizowana jest auto myjnia Jac-Car, która obok stanowiska przeznaczonego do mycia pojazdów, utworzyła stanowisko wulkanizacyjne, oferujące wymianę opon, wyważenie komputerowe, naprawę opon oraz utylizację tych zużytych.

Czynne przez cały tydzień

Jeśli jesteśmy zainteresowani usługami z zakresu kosmetyki samochodowej, możemy skorzystać z usług Centrum Mycia Aut, mającego swoją siedzibę przy ulicy Fieldorfa 39 w warszawskiej dzielnicy Gocław. Firma otwarta jest przez siedem dni w tygodniu, w niedzielę czynna do godziny 16:00. W ofercie oprócz mycia auta, którego cena zaczyna się już od 26 złotych, znaleźć możemy również przechowalnię opon oraz pełen serwis klimatyzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here