Wielkie wyjście do teatru -zasady ubioru

0
1369
Wielkie wyjście do teatru -zasady ubioru

Jestem stylistką, pracuje w zawodzie od dziesięciu lat. Do grona moich klientek należy wiernie oddane mi grono znanych aktorek i aktorów między innymi Małgosia Socha, Kasia Cichopek, Filip Bober i inni, prowadzę również bloga, gdzie pomagam kobietom się ubrać. Bardzo często w ostatnim czasie dostawałam wiele pytań odnośnie jak się ubrać do teatru? Postanowiłam więc napisać ogólnie dostępny artykuł, zamiast udzielać indywidualnie rad, każdemu z osobna, ponieważ zasady ogólnego wyglądu na wyjście do teatru dotyczą wszystkich w takim samym stopniu.
Na samym początku trzeba sobie zdawać sprawę, że takie wyjście na spektakl jest imprezą już bardziej elegancką. Nie można więc ubrać się jak na imprezę czy jak do baru, na pewno trzeba zrezygnować (jeżeli chodzi o kobiety) z sukienki mini, w zamian za to postawić na bardziej elegancką kreację midi lub maxi. Trzeba wiedzieć, że jeżeli chodzi o teatr to jest zasada im mniej widać tym lepiej, czyli co za tym idzie im mniej ciała odsłonimy tym wyglądamy lepiej. Trzeba również pamiętać, jeżeli chodzi o biżuterię, aby nie obwieszać się wszystkim co mamy w kuferku, żeby uniknąć efektu świecącej choinki. Jeżeli mamy sukienkę z odsłoniętym dekoltem stawiamy na łańcuszek i bransoletkę, gdy sukienka jest zabudowana ubieramy kolczyki i pierścionek. Pamiętajmy minimalizm jest teraz w modzie. W przypadku makijażu, postępujemy tak samo, jeżeli decydujemy się na wyraziste oko, to rezygnujemy z mocno wyakcentowanych ust, i na odwrót. Włosy albo lekkie fale, lub kok, to już jest indywidualna sprawa, każdej kobiety.
Jeżeli chodzi o mężczyzn, sprawa jest stosunkowo prosta, na pewno muszą oni zrezygnować z dżinsów. Najlepszym i najbardziej stosownym dla nich rozwiązaniem jest frak jednak zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy mężczyźni dobrze się czują w tym stroju, dlatego alternatywą jest garnitur, jednak trzeba pamiętać, żeby był dobrze skrojony i w neutralnym kolorze, najlepiej czarny. Niestety Panowie, ale teatr nie jest dobrym miejscem do eksperymentowania z kolorami.
Mam nadzieję, że wystarczająco Wam pomogłam i że te parę zasad ułatwi Wam przygotowania do tego wielkiego dla niektórych wyjścia.

http://www.sfora.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprzęt RTV
Następny artykułJak biegać żeby schudnąć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here