Tusze do Brother DCP J105 mogą być jeszcze tańsze! Sprawdź, gdzie je kupować!

0
857
Tusze do Brother DCP J105

Jeśli posiadasz drukarkę Brother DCP J105, możesz cieszyć się tanimi, wydajnymi wkładami. Urządzenia tej marki słyną z tego, że są niedrogie w utrzymaniu. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że można wydawać na ten cel jeszcze mniej. Nawet w tym przypadku da się znaleźć przecenione kartridże. Podpowiadamy, gdzie można kupić tusze do Brother DCP J105 w niższej cenie!

Wiele osób rezygnuje z posiadania drukarki, bo obawia się zbyt dużych kosztów druku. W sprzedaży znajduje się sporo małych, atramentowych urządzeń kuszących niską ceną, które potem generują spore wydatki na materiały eksploatacyjne. Czasem lepiej jest więcej zapłacić za sam sprzęt, by później nie przepłacać za wkłady. Tym bardziej, że kartridże zawsze da się kupić taniej niż w sklepach sieciowych. Dowiedz się, skąd zamawiać tusze do Brother DCP J105 za mniej!

Ile kosztują tusze do Brother DCP J105?

Drukarka Brother DCP J105 jest wygodnym, wielofunkcyjnym urządzeniem z możliwością kserowania i skanowania. Chociaż sam sprzęt nie jest najtańszy czy najzgrabniejszy, jego ogromną zaletą są niedrogie materiały eksploatacyjne. Kompatybilne wkłady mają numery: LC529XLBK (czarny, 2400 stron), LC525XLC (cyjan – niebieski, 1300 stron), LC525XLM (magenta – różowy, 1300 stron) i LC525XLY (yellow – żółty, 1300 stron). Razem składają się na paletę drukarską CMYK, która pozwala otrzymać szeroką skalę barw.

Wszystkie tusze do Brother DCP J105 kosztują zwykle ok. 30 zł za sztukę, komplet to wydatek rzędu 120 zł. Niektórzy stwierdzą, że to przecież dość podobny wydatek jak w przypadku innych drukarek. Różnicą jest ich pojemność – zwykle popularne wkłady w wystarczają na ok. 200 stron. Te są aż 10 razy bardziej wydajne!

Świetną jakość tuszów do Brother DCP J105 udowadnia też koszt druku jednej strony. Na tym sprzęcie można drukować taniej niż punkcie ksero. Jedna kartka to tylko 1gr! Skoro te materiały eksploatacyjne są tak niedrogie, większość nie zastanawia się w ogóle nad tym, by płacić za nie jeszcze mniej. Mimo to, zawsze warto oszczędzać.

Ile da się zaoszczędzić na kupnie tuszów do Brother DCP J105?

Wiele osób korzysta z tuszów do Brother DCP J105 nie tylko w domu, ale też w firmie. Jeśli sporo się drukuje, zawsze warto spróbować zmniejszyć wydatki na wkłady. Każda złotówka się liczy! Dobrym sposobem jest polowanie na promocje w sklepach sieciowych albo kupowanie w punktach oferujących sprzedaż hurtową. W ten sposób można zwykle wydać od kilku do kilkunastu złotych mniej. Za te pieniądze można zawsze kupić np. papier do drukarki.

Istnieje jeszcze jedna metoda na to, by korzystnie kupować tusze do Brother DCP J105. Jak wiadomo, znane marki zwykle windują ceny swoich produktów. Doliczają marże, podatki oraz inne ukryte koszty. Gdy nie kupuje się ich bezpośrednio od producenta, na pewno mają zawyżoną cenę. Coraz popularniejsze stają się więc tzw. zamienniki, czyli artykuły wytwarzane przez mniejsze przedsiębiorstwa. Takie wkłady idealnie pasują do sprzętu, są wytwarzane w dokładnie taki sam sposób i działają bez zarzutu. Ponieważ są sygnowane logo mniejszej firmy, są o wiele tańsze. Kosztują nawet o połowę mniej!

Skąd zamawiać tusze do Brother DCP J105?

Największy wybór najlepszych ofert można oczywiście znaleźć w Internecie. Spośród sprawdzonych serwisów warto wybierać te oferujące polskie produkty, jak np. www.tonerpartner.pl. Asortyment obejmuje nie tylko wysokiej jakości zamienniki, ale też tusze do Brother DCP J105 w cenach hurtowych. Wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odszukać odpowiednie wkłady, nawet jeśli nie pamięta się ich nazwy. W razie czego pomocą służą konsultanci dostępni na liniach telefonicznych oraz czacie online. Szybka, darmowa dostawa sprawia, że to niezwykle wygodny sposób na zakup tuszów do Brother DCP J105. Firmy mogą jeszcze zapisać się do korzystnego programu lojalnościowego, dodatkowo zwiększając korzyści z zakupów.

Chcesz drukować za mniej niż 0,5 gr za stronę? Zamawiaj tusze do Brother DCP J105 przez Internet! Wybierz najszybszy, najwygodniejszy i najkorzystniejszy sposób na zakup wkładów do drukarki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here