TOP 5 dezodorantów dla kobiet

0
1861
TOP 5 dezodorantów dla kobiet

Antyperspirantów wyprodukowanych z myślą o kobietach jest naprawdę dużo. Żeby łatwiej można było się w tym wszystkim rozeznać, przygotowaliśmy listę TOP 5 dezodorantów dla kobiet. Pierwsze miejsce zajmuje na niej Garnier Protection 6.

Garnier Protection 6

Bez wątpienia na pierwsze miejsce w Top 5 dezodorantów dla kobiet zasługuje Garnier Protection 6. To antyperspirant, który chroni skórę przez 48 godzin, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy i co robimy. Dzięki niemu zyskujemy ochronę przed wilgocią i potem nawet w upalne dni. Garnier Protection 6 to także tarcza ochronna przed przykrym zapachem, swędzeniem skóry, uczuleniami oraz wysuszeniem. Poza tym Garnier Protection 6 nie plami ubrań – nie zostawia białych ani żółtych śladów, a przebarwienia nie pojawiają się. Jego zaletą jest ponadto świeży, kwiatowy zapach, który długo się utrzymuje i współgra ze stosowanymi perfumami. Także opakowanie Garnier Protection 6 zasługuje na uwagę, gdyż jest poręczne i łatwe w użytkowaniu. Do tego produkt wyróżnia wydajność – przy codziennym stosowaniu wystarczy go na około dwa miesiące.

Dove Go Fresh Grapefruit and Lemongrass

Kolejnym hitem jest antyperspirant Dove Go Fresh Grapefruit and Lemongrass. Produkt pobudza i orzeźwia. Ma świeży zapach stworzony dzięki nowej formule, tzn. mieszance grejpfruta i trawy cytrynowej. Jest on wyczuwalny jest przez cały dzień i nie kłóci się z perfumami. Kosmetyk zapewnia ochronę przed potem przez 48 godzin oraz zapobiega jego nadmiernemu powstawaniu. Poza tym niweluje przykry zapach. Do tego dezodorant Dove Go Fresh wykazuje właściwości nawilżające i nie powoduje podrażnień oraz wysuszania skóry – można go zatem używać bezpośrednio po goleniu. Nie ma w sobie alkoholu, co dodatkowo przemawia za jego bezpiecznym działaniem. Co więcej, dezodorant nie brudzi ubrań. Dzięki niemu skóra staje się delikatna, nawilżona oraz miękka.

Fa Nutriskin Care&Protect

Jakość przemawia również za antyperspirantem Fa Nutriskin Care&Protect. Ma on przyjazną formułę z pielęgnującymi składnikami, która chroni przed potem oraz przykrym zapachem przez 48 godzin. Podczas jego stosowania nie pojawiają się białe czy żółte plamy na odzieży. Zaś sam produkt szybko się wchłania, pozostawiając skórę suchą przez długi czas. Jest również delikatny, nie ma w sobie alkoholu i nie podrażnia.

Lady Speed Stick Invisible 24/7

Kolejne miejsce na liście Top 5 dezodorantów dla kobiet przypada antyperspirantowi Lady Speed Stick Invisible 24/7. Daje on nam 24-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Pomaga uniknąć białych śladów na ubraniach, ponieważ jest bezbarwny. Poza tym znajduje się w poręcznym opakowaniu ze sprayem, ma dość przyjemny zapach, jest skuteczny, tani oraz wydajny. Nie zostawia po sobie nieprzyjemnego uczucia wilgoci i do tego ładnie pachnie.

Nivea Fresh Natural

Natomiast ostatnia lokata, co oczywiście nie oznacza gorszego produktu, należy do antyperspirantu Nivea Fresh Natural. Przeciwdziała on nadmiernemu poceniu się. A dzięki morskim ekstraktom zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień. Mogą go stosować nawet osoby z najwrażliwszą skórą, ponieważ produkt nie ma w sobie barwników oraz konserwantów. Został też przebadany dermatologicznie i m.in. dlatego podrażnienia, pryszcze, krosty czy zaczerwienienia po nim nie wchodzą w grę. Poza tym wystarcza on na długo, jak twierdzą użytkowniczki, gdyż jest dobrze nabity. Z kolei zapach tego produktu Nivea utrzymuje się długo, a sam antyperspirant szybko się wchłania. Na jego korzyść przemawia również poręczne opakowanie z atomizerem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here