SUKNIE ŚLUBNE MARZEŃ – TWOJA MOŻE STAĆ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

0
1360
SUKNIE ŚLUBNE MARZEŃ – TWOJA MOŻE STAĆ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Niemal każda kobieta, będąc małą dziewczynką marzyła do dniu swojego ślubu. Miał być to dzień jak z bajki, gdy stanie przy ołtarzu ze swoim wymarzonym księciem. W świecie fantazji wszystko było idealne: kościół, pan młody, wesele, suknia. Jak jednak znaleźć tę jedyną, najważniejszą, suknię ślubną, która nas poruszy?

SUKNIE ŚLUBNE – CZYLI KOBIECOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!

Ile panien młodych, tyle gustów, a o tych się nie dyskutuje. Jakie suknie ślubne będą zaliczać się do tych kobiecych? Zapewne każdy projekt będzie miał swoje zwolenniczki. Dla jednych kwintesencją kobiecości będzie syrenka, dla innych princeska, jeszcze inne powiedzą, że zdecydowanie powinna być to zwiewna i delikatna suknia. Niektóre będą stawiać na klasycznie długie projekty, inne na te z trenem, a kolejne będą przekonywać o zaletach krótkich modeli. Tak naprawdę, wszystkie dostępne na rynku modele są kobiece, bo owej kobiecości dodaje im panna młoda swoim pięknem, szczęściem i promieniującą miłością.

NOWE TRENDY SUKIEN ŚLUBNYCH

Styl zwiewny i delikatny od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród panien młodych. Łączy bowiem w sobie to, co najlepsze we wszystkich trendach. Nie znajdziemy tu raczej sztywnych gorsetów. Zamiast tego, projektanci stawiają na naturalne tkaniny, dzięki którym można uzyskać nieco figlarny i nonszalancki wygląd. Tego typu suknie ślubne są nieco nonszalanckie, zapewniają komfort noszenia. Pasują do każdego typu otoczenia. Jeśli więc marzy nam się ślub w ogrodzie pełnym kwiatów, taka suknia idealnie wpasuje się w tę sytuację. Można ją jednak założyć też na uroczystość w kościele, gdzie będzie podkreślać delikatną urodę panny młodej, bez próby przyćmiewania niej. To suknia, która fantastycznie sprawdzi się podczas ceremonii na plaży i w USC. Jest niezwykle uniwersalna, ale jednocześnie zapewnia swojej właścicielce uczucie piękna i wyjątkowości. Nie będzie krępowała ruchów podczas weselnych tańców. Zresztą w ruchu te lekkie, koronkowe materiały wyglądają naprawdę przepięknie.

GDZIE KUPIĆ TAKĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

Taką kreację najlepiej zamówić u samej projektantki. Po bliższym zapoznaniu, zaprojektuje ona suknię specjalnie dla nas. Będzie ona podkreślać nasze atuty i maskować niedoskonałości. Co istotne, kreacja powstaje w błyskawicznym tempie, bo może być gotowa już w dwa dni. Jedną z uznanych, polskich projektantek, której suknie zapierają dech w piersiach panny młode z całej Europy jest Marta Trojanowska. Przykładowe realizacje jej projektów możemy znaleźć na stronie www.martatrojanowska.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here