Spinki do mankietów – co powinieneś o nich wiedzieć? Podpowiadamy!

0
1255
Spinki do mankietów – co powinieneś o nich wiedzieć? Podpowiadamy!

W skład biżuterii męskiej wchodzi kilka bardzo efektownych dodatków. Jednym z nich są spinki do mankietów. Jak się okazuje, ten drobiazg jest bardzo szybko wychwytywany przez osoby z otoczenia i wpływa na postrzeganie jego właściciela. W związku z czym warto zadbać, by spinki zostały odpowiednio dobrane do stylizacji.

Eleganckie spinki do mankietów na oficjalne wyjścia

Spinki do mankietów niewątpliwie sprawiają, że mężczyzna staje się jeszcze bardziej męski. Klasyczne spinki to te ze srebra i złota, które występują w niezbyt wymyślnych wzorach. Jednak elegancja nie oznacza jedynie ścisłego trzymania się tradycji. Bardzo popularne w ostatnim czasie są dodatki wykonane z połączenia białego i żółtego złota. Dzięki temu elegancja zostaje połączona z nowoczesnością. Spinki w wydaniu formalnym powinny zostać zestawione z białą, bądź błękitną koszulą, która koniecznie musi posiadać właściwy mankiet. Ten odpowiedni  nazywany jest francuskim i charakteryzuje się tym, że posiada odpowiednie dziurki przez które przekłada się spinki. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu mankietów: podwójny i pojedynczy. Pierwszy z nich uznawany jest za ten bardziej elegancki, więc idealnie zgra się ze stylizacją na bal, wesele, czy bankiet.

Oryginalne spinki do mankietów – kiedy?

Rynek mody męskiej przez lata mocno się rozwinął. Obecnie w sklepach można nabyć nie tylko opisane powyżej spinki eleganckie, ale także te bardziej oryginalne. Tego rodzaju dodatki dobiera się według własnych zasad estetycznych. Spinki do mankietów bardzo dobrze potrafią podkreślić męski charakter, a także nawiązać do zainteresowań ich posiadacza. W sklepach takich jak https://modini.pl/28-spinki-do-mankietow dostępnych jest wiele rodzai oryginalnych spinek do mankietów. Można spotkać między innymi samoloty, nutki, pionki do szachów itp. Dobierając je do stroju w stylu casual najważniejsza jest tylko jedna zasada. Mianowicie spinki muszą stać się uzupełnieniem wybranego zestawu, nie powinny od niego odbiegać. Wówczas cały strój będzie estetyczny i z całą pewnością przyciągnie uwagę innych.

Spinki do mankietów to bardzo dobry pomysł również na prezent. Wówczas należy jedynie ocenić w jakich sytuacjach, czy bardziej formalnych czy codziennych obdarowywany mężczyzna miałby w nich chodzić. Na podstawie tej wytycznej można nabyć spinki klasyczne, bądź oryginalne, które mogą bardzo dobrze oddać jego zainteresowania. Przed zakupem spinek warto się jeszcze upewnić, że mężczyzna posiada odpowiednią do ich noszenia koszulę. Jeśli nie, to może stać się ona częścią prezentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here