Krótkie naszyjniki – sprawdzamy dostępne rodzaje i podpowiadamy jak je nosić

0
1412
Krótkie naszyjniki – sprawdzamy dostępne rodzaje i podpowiadamy jak je nosić

Naszyjniki damskie cały czas plasują się w czołówce najchętniej kupowanych ozdób biżuteryjnych.  Nic dziwnego, bowiem pasują one do wielu stylizacji, a także okazji. Co więcej jednocześnie potrafią one podkreślić walory jak i optycznie zniwelować ewentualne dysproporcje górnych partii ciała.

Krótkie naszyjniki – do jakiego dekoltu pasują najlepiej?

Naszyjniki należy wybierać kierując się nie tylko własnymi upodobaniami, ale również ogólnie przyjętymi zasadami. Dzięki ich przestrzeganiu wygląd staje się bardziej estetyczny i symetryczny. Nie inaczej jest w przypadku doboru biżuterii. Krótkie naszyjniki można w bardzo efektowny sposób dobrać do wielu stylizacji, należy jednak pamiętać, że pasują one tylko do wybranych rodzai dekoltów. Do nich należą serek, kwadrat i łódka. Choć w tym ostatnim przypadku dobrze sprawdzają się także inne modele naszyjników. Zakładają krótkie naszyjniki trzeba pamiętać o tym, że nie powinny one nachodzić na materiał, całość powinna znaleźć się na odkrytym fragmencie ciała. Wówczas nie zaburza się uzyskanej dekoltem symetrii i udaje się optycznie wydłużyć szyję.

Krótkie naszyjniki z wisiorkiem

Krótkie naszyjniki z wisiorkiem bardzo dobrze sprawdzają się w stylizacjach eleganckich i tych formalnych. Nie do końca sprawdza się on  natomiast w pracy, gdy po prostu jest niefunkcjonalny. Przy wyborze tego dodatku  należy jednak pamiętać, by rozmiar, a także kolory wisiorka został dobrany pod okazję i resztę garderoby. Co więcej jeśli jest on dość okazały to warto przemyśleć rezygnację z innych elementów biżuterii.

Krótki naszyjnik z pereł

Perły to ponadczasowy dodatek, który kojarzy się z kwintesencją kobiecości. Krótki naszyjnik z pereł sprawdzi się przede wszystkim w wydaniu eleganckim. Można się na niego zdecydować przy takich okazjach jak bale, bankiety, czy wesela. Do niego dobiera się dobrze skrojoną sukienkę i zestaw wyjściowy jest gotowy. Taki komplet zawsze się sprawdzi, ale można również spróbować różnych eksperymentów. Dawniej perły noszone były również przez kobiety w kolorowych, zwiewnych kreacjach. Można spróbować odtworzyć tego rodzaju kreacje z wykorzystanie krótkiego naszyjnika z pereł. Warto jednak pamiętać, że do takiej ozdoby i kolorowej, wzorzystej sukienki, czy bluzki nie powinno się już dobierać żadnych innych dodatków. Mamy już uroczystości i swobodne wyjścia, pora więc na stylizację do pracy. Tutaj krótki naszyjnik z pereł doskonale będzie współgrał z białą koszulą, ciemnym żakietem i dopasowaną spódnicą. Całość będzie wyglądała formalnie i profesjonalnie.

Krótkie naszyjniki srebrne

Krótkie naszyjniki wykonane z jednego z najpopularniejszych metali, czyli srebra będą sprawdzały się tak na co dzień jak i na większe wyjścia. W zależności od zastosowanego splotu mogą one być delikatne jak i bardziej ekstrawaganckie. Taki dodatek niewątpliwie powinna mieć każda kobieta.

Krótki naszyjnik celebrytka

Ten subtelny rodzaj biżuterii można nosić praktycznie do każdej stylizacji. Krotki naszyjnik celebrytka najlepiej wygląda gdy dobrze przylega do odkrytego fragmentu ciała. W ostatnim czasie znaleźć można modele nie tylko pojedyncze, ale także podwójne i potrójne. Co więcej, zaczęły one wraz z rosnącą popularnością występować w różnych barwach. Tego rodzaju ozdoba charakteryzuje się słynnymi już blaszkami w różnych kształtach (np. serce, nieskończoność, koło,koniczynka) z których każda ma inne znaczenie. Krótki naszyjnik celebrytka jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki mnogości wariantów, a także wiedzy że tego rodzaju naszyjniki noszą kobiety w różnym wieku z łatwością można znaleźć ozdobę, która przyszłej właścicielce przypadnie do gustu.

Krótki naszyjnik dla kobiety – gdzie kupić?

Nie ulega wątpliwości, że krótki naszyjnik, czy to celebrytka, czy z pereł, czy po prostu srebrny z/bez wisiorka będzie idealnym pomysłem na prezent dla kobiety. Jako iż wariantów do wyboru jest naprawdę wiele to nie ma obaw, że nie uda się znaleźć tego jedynego, właściwego modelu, który ucieszy obdarowaną osobę. Oznacza to jednak także fakt, iż trzeba będzie nieco się wysilić by przejrzeć wszystkie dostępne ozdoby. Najłatwiej robi się to przy pomocy internetu. Sklepy on-line takie jak https://esclusiva.pl/krotkie-naszyjniki mają wszystko pogrupowane i przypisane do odpowiednich katalogów. Właśnie dlatego zakupy w takim miejscu są znacznie łatwiejsze niż tradycyjne stanie przy ladzie sklepu stacjonarnego. Tam przede wszystkim nie ma tak dużo czasu na podjecie decyzji, a i wybór może być skromniejszy niż ten internetowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here