Pomysł na prezent z okazji 30 urodzin

0
2456

30 urodziny to wyjątkowe święto, które warto uczcić w niebanalny sposób. Pomysłem na prezent dla niego może być wypad na strzelnicę, szkolenie rajdowe, indywidualna nauka driftu czy lot w tunelu aerodynamicznym. Oryginalnym upominkiem urodzinowym dla kobiety jest relaks w Spa, indyjski masaż głowy, karku i pleców oraz sesja zdjęciowa.

Pomysły na prezent dla niego 

  • Strzelanie z broni

 Pomysłem na prezent dla mężczyzny jest strzelnica. Kraków to jedno z miast, w którym można zrealizować voucher upominkowy na atrakcję. Voucher na strzelnicę daje możliwość strzelania z prawdziwej broni palnej do specjalnie do tego wydzielonych celów. Strzelać można np. z karabinów maszynowych, rewolwerów czy pistoletów policyjnych. Przed oddaniem strzału posiadacz vouchera musi przejść obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa, zarówno panujących na strzelnicy, jak i obejmujących obsługiwanie broni palnej.

  • Prezenty motoryzacyjne

 Oryginalnym pomysłem na prezent urodzinowy jest indywidualne szkolenie rajdowe. W trakcie spotkania uczestnik zabawy uczy się kontroli nad autem i poznaje tajniki rajdowej jazdy samochodem. Dzięki cennym wskazówkom instruktora mężczyzna będzie czerpać przyjemność z prowadzenia auta przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Na 30 urodziny chłopaka można ofiarować mu także kurs profesjonalnego driftu, jednego z najbardziej widowiskowych sportów motorowych.

  • Tunel aerodynamiczny

 Zabawa w tunelu aerodynamicznym to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. W urządzeniu wytwarzają się silne strumienie powietrza, które są w stanie unieść dorosłego człowieka na kilka metrów. Tunel służy do ćwiczeń dla skoczków spadochronowych, ale może z niego skorzystać każdy, kto waży mniej niż 120 kilogramów.

Pomysły na prezent dla niej

  • Pobyt w Spa dla niej

Pomysłem na prezent urodzinowy dla kobiety może być voucher do Spa. Ośrodek odnowy biologicznej to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Na miejscu można korzystać z takich atrakcji, jak: sauny, groty solne, baseny z podgrzewaną wodą, jacuzzi czy hydromasaże. W Spa można również poddać się różnego rodzaju zabiegom. Z okazji 30 urodzin można podarować bliskiej osobie np. indyjski masaż głowy, karku i pleców. Zabieg skutecznie rozluźnia mięśnie szyi, ramion, poprawia wzrost włosów i działa odprężająco na ciało.

  • Sesja zdjęciowa

 Oryginalnym upominkiem urodzinowym dla niej będzie profesjonalna sesja zdjęciowa. Przed obiektywem aparatu kobieta poczuje się wyjątkowo i atrakcyjnie. Niespodziankę można połączyć z zamówieniem fryzjera i wizażystki, a nawet prywatnego stylisty. Na zdjęcia można umówić się w studiu fotograficznym lub plenerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here