Plastyka powiek

0
3227

Do najpopularniejszych zabiegów i operacji z zakresu medycyny estetycznej zalicza się te, które dotyczą kobiecego biustu. Zaraz za nimi plasują się zabiegi i operacje wykonywane na twarzy. Do najczęściej wykonywanych zalicza się plastykę powiek, która pozwala uzyskać młodzieńczy wygląd oczu i ich oprawy. Na czym polega taki zabieg i gdzie warto go wykonać?

Na czym polega plastyka powiek?

Plastyka powiek to zabieg, który polega na usunięcia nadmiaru skóry z powieki górnej. Zabieg ten obecnie wykonywany jest przy pomocy lasera i tradycyjnymi metodami z użyciem skalpela. Jednak mimo wyższej ceny o wiele lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zabieg wykonywany laserowo. Dzieje się tak z kilku przyczyn. Czym jest laserowa plastyka powiek?Przede wszystkim po zabiegu laserowym zostają o wiele mniej widoczne ślady, co dla wielu kobiet jest bardzo istotną kwestią. Kolejną zaletą takiego zabiegu jest to, że rekonwalescencja trwa o wiele krócej. Do minimum jest ograniczone krwawienie w czasie zabiegu, co pozwala uniknąć siniaków rozlewających się w okolicy oczu i nosa, co często zdarza się po zabiegu wykonanym skalpelem. Przy operacji wykonanej laserem mogą pojawić się opuchnięcia, które dość szybko schodzą, jednak nie pojawia się efekt maski, który towarzyszy zabiegowi z użyciem skalpela. Rany po zabiegu laserowym goją się znacznie szybciej, co pozwala o wiele szybciej zobaczyć efekty, które utrzymują się do 7-10 lat.

Gdzie wykonać zabieg plastyki powiek?

Plastyka powiek niezależnie od tego, czy decydujemy się na zabieg wykonywany skalpelem czy laserem powinien być wykonany w wyspecjalizowanym ośrodku medycznym przez wykwalifikowane osoby. W celu znalezienia idealnego miejsca do wykonania takiego zabiegu może pomóc wyszukiwarka, jaka znajduje się na stronie internetowej www.tourmedica.pl. Na tej stronie znajdziesz też szczegółowe informacje dotyczące zabiegów związanych z plastyką powiek, a także ich ceny w poszczególnych ośrodkach medycznych. Możesz też zapoznać się z opiniami na ich temat, które wystawiły osoby korzystające już z takich usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here