Papierowy kubek do kawy

0
1026
Papierowy kubek do kawy

Jest wcześnie, zbyt późno wstałeś, musisz biec do pracy, a w głowie tylko myśli o kawie. Znajome?
Na szczęście można wejść do kawiarni i wziąć kawę na wynos dzięki kubkom jednorazowym. Teraz można pędzić do swoich obowiązków. Chwała temu, kto wymyślił kawę na wynos.

Na wynos

Dzięki jednorazowym naczyniom można wyjść z kawiarni z aromatyczną kawą w ręku. Gdyby nie to, musielibyśmy usiąść przy stoliku i delektować się smakiem ulubionego napoju na miejscu.Do gorących napoi najlepiej sprawdzają się Kubki papierowe o grubszej strukturze. Dzięki temu kawa dłużej utrzymuje odpowiednią temperaturę. Dodatkowo od środka powlekane są warstwą polimeru co sprawia, że papier nie ulega zniszczeniu po wlaniu napoju, a ciepła kawa nie zmienia smaku. Kubki do kawy na wynos wykorzystywane są najczęściej w barach, na stacjach benzynowych czy w automatach, które można spotkać np. w szpitalach czy centrach handlowych.Kubek jednorazowy do kawy to świetna alternatywa dla plastikowych naczyń. Są one biodegradowalne, dzięki czemu nie stanowią tak dużego zagrożenia dla środowiska jak kubiki plastikowe.

Różnorodność

Kubki do kawy na wynos dostępne są w kilku rozmiarach. Dzięki temu wielki smakosz kawy będzie mógł delektować się napojem przez dłuższy czas. Najpopularniejsze są kubki papierowe o rozmiarach 80, 120, 250 czy 400 ml.Kubek jednorazowy do kawy to nie tylko smutne, szare, jednorazowe naczynie. Możliwości na ciekawy, wpadający w oko design jest mnóstwo. Popularne firmy stawiają na kolory przewodnie swojej marki. Dodatkowo umieszczają na kubkach swoje logo i chwytające hasło. Jest to dobry sposób na reklamę firmy.Poza kolorem można nieco zaszaleć z teksturą kubka. Kubki papierowe najczęściej są proste, natomiast można spotkać takie o karbowanych ściankach. Te drugie na pewno wzbudzą zainteresowanie wśród klientów.

Akcesoria

Do jednorazowych, papierowych kubków dołączane są plastikowe wieczka. Chronią one przed rozlaniem napoju oraz sprawiają, że napój dłużej pozostaje ciepły.Dla osób dodających cukier do kawy niezbędne są drewniane patyczki, którymi można zamieszać w kubku.Na koniec warto wspomnieć o papierowych tackach, które umożliwiają przenoszenie większej ilości kubków na raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here