Modna biżuteria dla odważnych – poznaj najbardziej wyraziste produkty na rynku

0
1432
Modna biżuteria

Producenci biżuterii coraz częściej kierują swoje produkty do konkretnej grupy klientek, a poszczególne wyroby tworzone są z inspiracji określonymi cechami charakteru. Buntowniczka z wyboru, romantyczka, kobieta twardo stąpająca po ziemi – taka jesteś? Wyraź siebie poprzez specjalnie dedykowaną biżuterię.

Kolekcje dla buntowniczek

Czy modna biżuteria musi być standardowa? Niekoniecznie.

Z takiego założenia wyszli współcześni producenci biżuterii, którzy przełamują dotychczasowe „kobiece” schematy, stawiając na oryginalne i nietuzinkowe wzornictwo.

O co chodzi? Kształty serduszek zostały zmienione na geometryczne, powiększone formy. Wyeksponowano napisy, np. „LOVE” i wprowadzono je zarówno do naszyjników, jak i do bransoletek – tak, by były one widoczne z daleka.
A standardowe, delikatne łańcuszki zastąpiono grubymi oczkami, które przypominają nieco estetykę hiphopową. Efekt? Zaskakujący i piękny!

Szczególną popularnością, jeśli chodzi o estetykę rebel i nowoczesne wzornictwo, cieszą się złote, wyraziste akcenty. Do cech charakterystycznych należy też dodać modułowość, tzn. tworzenie jednego dużego elementu z kilku mniejszych. W taki sposób powstają np. bransoletki lub wiszące kolczyki.

Modna biżuteria w stylu rebel – nie bój się łamać schematów

Kto powiedział, że kobiety powinny nosić tylko subtelne w formie wisiorki, delikatne pierścionki i niewyróżniające się kolczyki? Nie bój się zaszaleć. Obecnie wybór na rynku jest tak duży, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Nowoczesna modna biżuteria powinna dodawać pewności siebie i pozwalać wyrażać prawdziwe „ja”. Musi także inspirować do pokochania swojego temperamentu, wartości i charakteru – zwłaszcza jeśli cenisz sobie wolność i poczucie swobody.

W kwestii stylu nie ma złych wyborów. Jest tylko subiektywna ocena – warto o tym pamiętać.

Nietuzinkowa biżuteria a stylizacje

Mniej standardowe kolczyki, naszyjniki i bransoletki trudniej jest stylizować – to mit! Okazuje się, że wyróżniające się i oryginalne elementy biżuteryjne świetnie pasują do większości współczesnych ubrań i dodatków.

Dziś na wybiegach króluje luz i eklektyzm. Natomiast w sieciówkach i w odzieżowych sklepach online coraz częściej zwraca się uwagę nie na elegancję i spójność wizerunku, ale przede wszystkim na wygodę i indywidualizm.

Nie bój się więc przesady i odważ się eksperymentować – także z biżuterią. Może się okazać, że przez przypadek odkryjesz swój nowy ulubiony styl.

Duże, krzykliwe, nieco przesadzone elementy spokojnie możesz połączyć ze sportowymi, codziennymi ubraniami, np. z kurtką bomberką czy z jeansami lub z bluzą dresową. Ciekawym wyborem będą również efektowne dodatki, np. czapka z daszkiem lub pasek z logotypem. Świetny efekt da także zestawienie wyróżniającej się biżuterii z odzieżą vintage, np. z lat dziewięćdziesiątych.

Wszystkie modowe chwyty dozwolone! Pamiętaj, że to ty wyznaczasz granice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here