Medycyna naturalna

0
1327
Medycyna naturalna

Masz już dość lekarzy i tony chemicznych leków, którymi stale Cię faszerują? Chciałabyś lepiej zrozumieć swoje ciało i nauczyć się jak wspomagać je i uleczać w naturalny sposób? Kiedy już wejdziesz na drogę medycyny naturalnej, ziół, medytacji i samoleczenia nigdy więcej nie będziesz musiała powracać na łaskę niedoinformowanych lekarzy oraz leków o wątpliwym działaniu i niezliczonej ilości skutków ubocznych.
Zaczynając swoją przygodę z medycyną naturalną wiedz, że najważniejsze jest abyś dobrze poznała swój organizm i zasady w nim panujące. Twoje ciało w prawie osiemdziesięciu procentach składa się z wody zatem dostarczaj ją w dobrej jakości i dużych ilościach każdego dnia.
Aby zachować młody wygląd oraz zdrowie na długie lata powinnaś najpierw zrozumieć czym właściwie jest proces starzenia.
Nasze komórki każdego dnia walczą z tak zwanymi wolnymi rodnikami. Są to atomy o nie sparowanej ilości elektronów. Ich szkodliwe działanie polega na uszkadzaniu komórek zabierając im jeden elektron. W ten sposób uszkodzona komórka uszkadza kolejne powodując postępowanie procesów starczych jak i budowanie tworów patologicznych. Co to jest rak w takim razie? Jest to właśnie zbiór uszkodzonych komórek, które pomnażają się używając do tego uszkodzonych struktur DNA. Następnie rozchodzą się one po całym organizmie w formie przerzutów. Przeciwieństwem wolnych rodników są neutralizujące ich działanie antyoksydanty. Znajdziemy je w owocach, zielonych warzywach a także ziołach. Aby dobrze natlenić organizm stosuj także ćwiczenia oddechowe.

http://www.wpudrze.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here