Jak sprawić, by nogi wyglądały pięknie?

0
2766
Jak sprawić, by nogi wyglądały pięknie?

Kobiece nogi to ten element ciała, na który zwracamy bacznie uwagę. Szczególnie mężczyźni są zafascynowani kobiecymi nogami. Mogą uganiać się za nimi bez końca. Dlatego niejedna pani chciałaby mieć piękne nogi, aby zwrócić nimi uwagę mężczyzn. Nie każda kobieta ma jednak piękne nogi. Często panie uważają swoje nogi za krótkie, za chude, albo za grube, czy też za krzywe albo niezgrabne. Jednak piękno nóg nie zawsze zależy od tego, co dostaliśmy od natury, ale może ono zależeć od… inteligencji. Inteligentna kobieta potrafi zadbać o to, aby jej nogi były piękne. Wystarczy skorzystać z kilku porad i oczywiście wcielić je w życie. Co to za porady?

Krok pierwszy – pielęgnacja to podstawa

Nie ma pięknych nóg bez odpowiedniej pielęgnacji. Pamiętaj o tym, aby codziennie stosować krem lub balsam. Nie zapominaj też o pumeksie. Pumeks to bardzo ważna rzecz, która jest potrzebna do pielęgnacji nóg. Co jakiś czas możesz też wymoczyć stopy w wodzie z solą mineralną. Ważne jest to, aby golić nogi i nawilżać je.

Krok drugi – jaki strój?

Strój to bardzo ważna rzecz, aby nasze nogi wyglądały ładne. Za pomocą odpowiedniego stroju można wydłużyć nogi. Najlepiej jest założyć buty na wysokim obcasie i do tego dobrać spodnie z szerokimi nogawkami. Nie martw się o to, że spodnie są trochę za długie. Dobrze jest także wybrać spodnie z wyższym stanem. Twoje nogi świetnie wydłuży także spódnica z wysokim stanem. Najlepiej, jeśli taka spódnica będzie sięgała trochę za kolana. Dobrym pomysłem na wydłużenie nóg jest także długa spódnica i do tego buty na obcasie. Pomysłem na wydłużenie nóg jest też założenie spodni albo spódnicy w podłużne paski. Najlepiej, aby takie paski były wąskie, bo szerokie paski poszerzają. Nogi wydłuży także spódnica lub spodnie w kolorze białym. O ile czarny kolor skraca i zmniejsza to biel powiększa. Twoje nogi w białej spódnicy lub w białych spodniach będą wyglądały po prostu na dłuższe.

Jak sprawić, by nogi wyglądały pięknie?

Nie należy też zapominać oczywiście o butach na obcasie. W szpilkach noga kobieca wygląda nie tylko seksownie, aby też nogi wyglądają na dłuższe, a dodatkowo na zgrabniejsze. Nogi w szpilkach stają się też smuklejsza oraz bardziej proporcjonalne. Szpilki podkreślają bowiem mięśnie łydek. Jeśli więc pragniesz wyeksponować swoje nogi, załóż swoje ulubione szpilki. Jeśli jednak uważasz, że twoje nogi są zbyt grube, załóż koniecznie ciemne rajstopy. Czarny kolor rajstop z pewnością wysmukli twoje nogi. Nie muszą to być rajstopy lub pończochy tylko czarne, ale mogą być także granatowe lub popielate. Świetnie też noga będzie wyglądała w brązowych rajstopach. Do brązowych rajstop dobrze będzie wyglądała długa, beżowa spódnica.

Dobrym pomysłem na wydłużenie nóg jest także założenie leginsów. Mężczyźni uwielbiają oglądać się na ulicy za kobietami, które chodzą w legginsach. Legginsy oczywiście może założyć zamiast spodni. Dobrym dodatkiem do legginsów jest także tunika.

A co zrobić, gdy twoje nogi nie są wcale grube, ale odwrotnie – chude? I na dodatek krzywe? W takiej sytuacji, aby optycznie pogrubić nogi, najlepiej założyć jasne rajstopy. Mogą to być także rajstopy kremowe, beżowe lub pastelowe. Twoje nogi w jasnym rajstopach będą wyglądały na pełniejsze i nie będziesz stale musiała myśleć o tym, że są za chude. Innym pomysłem jest po prostu założenie spodni. Chude nogi świetnie prezentują się także w spodniach rozszerzających się od uda. Takie spodnie optycznie sprawią, że nogi wydadzą się pełniejsze. Jeśli natomiast lubisz rurki, a masz chude nogi, wówczas dobrym pomysłem jest założenie rurek, które są cieniowane po bokach. Takie cieniowania sprawią, że twoje nogi nie będą wyglądały chudo.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here