Efektowne kreacje

0
1527
Efektowne kreacje

Ostatnio moja mama miała ogromne dylematy dotyczące jej ubioru. Nie były to problemy w stylu nie mam się w co ubrać do pracy czy na kawę z koleżanką. Sprawa była poważniejsza. Moja mama szukała kreacji na
wesele. Miała dylemat pod tytułem: sukienka na wesele dla 50 latki. Jak
można było jej pomóc? Oczywiście bez żadnych wymówek zaoferowałam swoją pomoc w kwestii znalezienie najpiękniejszej kreacji weselnej. Na początku przejrzałam fora i strony internetowe z tematyką ślubną.
Najwięcej było informacji na temat sukni panny młodej i najnowszych
trendach panujących obecnie. Jeśli mam być w przyszłości panną młodą mam pole do popisu. Teraz jest wszystko modne i na czasie. Skromne sukienki do kolan w stylu lat dwudziestych. Hipisowskie długie suknie boho z obowiązkowym wiankiem z polnych kwiatów. Klasyczne, długie lejące suknie z jednego kawałka materiału. Możliwości jest mnóstwo, każda panna młoda znajdzie sposób na siebie by błyszczeć w tym szczególnym dniu. A jak sytuacja się ma, jeśli chodzi o taką rzecz, jak sukienka na wesele dla 50 latki? Tutaj również możliwości jest mnóstwo. W zależności od figury, samopoczucia, daty oraz miejsca ślubu można znaleźć dużo propozycji. Trzeba pamiętać też, że to wcale nie musi być sukienka na wesele dla 50 latki. Może to być także dobrze skrojona garsonka, czyli marynarka i żakiet w ulubionym kolorze. Jeżeli moja mama będzie się w tym dobrze czuła to czemu nie? Do tego ładna, elegancka bluzka i całość prezentuje się znakomicie. A jeśli nie garsonka to co jeszcze można znaleźć w grupie: sukienka na wesele dla 50 latki? Moja mama jest raczej spokojną, stonowaną osobą więc odpadają wszelkie, brokaty, cekiny, pawie pióra i brokaty. W przypadku kolorów od razu mogę wyeliminować takie barwy jak różowy, granatowy, fioletowy czy ciemną butelkową zieleń gdyż akurat za takimi kolorami moja mam nie przepada. Jak ma wyglądać sukienka mojej mamy jeśli chodzi o coś takiego jak sukienka na wesele dla 50 latki? Oczywiście ma robić efekt wow na wszystkich gościach przede wszystkim. A co oprócz tego? Najlepiej jakby była rozkloszowana, w delikatne kwiaty i ciemniejszych kolorach. Takie dostałam wskazówki, więc cały poprzedni dzień spędziłam w Internecie w dziale sukienka na wesele dla 50 latki. Znalazłam parę propozycji z różnymi cenami. Jednakże mama powiedziała, że cena nie gra roli. Najważniejsze jest to, żeby pasowała i robiła oszałamiający efekt. Następną ważną sprawą jakiej się podjęłam i dostałam zadanie od mamy to skompletowanie pasujących do propozycji sukienkowych odpowiednich butów, biżuterii i torebki wieczorowej. Sytuacja się robi jeszcze bardziej ciekawa, bo sukienka na wesele dla 50 latki to mały problem w porównaniu z biżuterią, której jest mnóstwo. Stworzyłam kilka propozycji: kompletów składających się z naszyjnika, bransoletki i kolczyków. Gdy skończyłam temat biżuteryjny okazało się również, ze sukienka na wesele dla 50 latki to także możliwość zaprezentowania kaszmirowego szala. Taki szal również musi tworzyć efekt wow wiec trzeba go znaleźć i dopasować do nowej kreacji.

http://www.zespolnapiecia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here