1. Novoslim – opinie, działanie – czy i gdzie kupić?

0
2156
Tabletki Novoslim

Dzięki trzyletnim staraniom niemieckich laborantów, dogłębnym testowaniu prawie 800 substancji aktywnych, wykonaniu ponad 300 serii testowych, udało się opracować środek wspomagający odchudzanie, który pozwoli na optymalne i szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Jest nim innowacyjna formuła novoRX. Tabletki Novoslim, których podstawą jest właśnie novoRX powstały dzięki pracom badawczym amerykańskich i japońskich biotechnologów. Producentem Novoslim jest NovoPharma. Jak działa ten środek i kto powinien go stosować?

Novoslim – innowacyjna receptura, naturalnego suplementu

Novoslim przez samego producenta jest określany jako innowacyjny suplement diety. W swoim składzie, jak już zostało powiedziane, zawiera formułę novoRX, wspomagającą maksymalnie odchudzanie. Jest on w stanie zwiększyć skuteczność spalania tłuszczów zgromadzonych w ciele, a także działa symultanicznie na masę ciała. Dzięki temu chudniemy szybciej, niż przy zastosowaniu samej diety i ćwiczeń. Nie bez znaczenia dla skuteczności działania środków na odchudzanie Novoslim jest to, że mają nową formułę termogeniczną – novoThermogen Fire™, czyli opracowany przez amerykańskich naukowców zestaw termogenicznych składników, który powstał dzięki zasadom synergii.

suplement diety Novoslim czy dziala

Novoslim – skład

Suplement diety Novoslim składa się przede wszystkim z novoRX, czyli 100-procentowego ekstraktu bioflawonoidów cytrusowych. NovoRX to wysokoskoncentrowany wyciąg roślinny, z cennymi substancjami aktywnymi, które zawarte są w owocach cytrusowych. Wspomaga spalanie tłuszczu w organizmie. Jego odchudzające działanie zostało potwierdzone w toku badań klinicznych. Formuła novoRX pomaga utrzymywać pożądaną sylwetkę, obniżyć poziom BMI oraz wspomaga degradację lipidów w procesie lipolizy. Oprócz tego posiada w swoim składzie substancje lipotropowe, które przyspieszają naturalny metabolizm tłuszczów. To dzięki nim tracimy szybciej zbędną tkankę tłuszczową. Wśród nich wymienia się takie składniki jak:
L-karnityna,
•ekstrakty z Guarany, zielonej herbaty, Garcynii Kambodżańskiej, morszczynu pęcherzykowatego, Yerba Mate, nasion białej fasoli, korzenia imbiru, pieprzu czarnego,
•L-tyrozyna,
•izoflawony sojowe,
•chlorek choliny,
•pieprz kajeński,
•chlorek chromu.

Novoslim – skutki uboczne oraz przeciwwskazania?

Na stronie producenta odnaleźliśmy informację, iż preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z wyżej wymienionych składników preparatu. Dodatkowo produkt nie jest zalecany dla małych dzieci, matek karmiących oraz kobiet w ciąży. Warto również dodać, że produkt zawiera soję.

Opinie o Novoslim

Użytkownicy suplementu diety Novoslim są zadowoleni z jego zastosowania. Zauważalnie środek ten zwiększa tempo metabolizmu, ogranicza apetyt i wspomaga procesy trawienne.

Ile kosztuje i gdzie kupić Novoslim?

Cena preparatu Novoslim stosunkowo maleje przy zakupie większej liczby opakowań. Jedno opakowanie kosztuje 79 zł, ale przy trzech jednostkowa cena wyniesie nieco ponad 53 zł. Opakowanie zawiera 60 kapsułek i należy stosować 1 tabletkę 2 razy dziennie. Novoslim dostępny jest przez internet, na stronie internetowej producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here