Wspólny prezent dla mamy i taty pod choinkę – inspiracje

0
2757

Wspólny prezent gwiazdkowy dla rodziców to ciekawy pomysł na świąteczny upominek. Pod choinkę można ofiarować bliskim niezapomniane chwile, które mogą spędzić razem. Pomysłem na świąteczny prezent jest, np.: masaż dla dwojga, seans w grocie solnej, kurs tańca czy zajęcia z nordic walking.

Masaż dla dwojga

Wyjątkowy prezent dla rodziców na święta to zapewnienie im możliwości wspólnego odpoczynku i relaksu. Dobrym pomysłem na odprężenie całego ciała jest masaż dla dwojga, np. gorącymi kamieniami, bambusem, świecą, czekoladą czy olejkami aromaterapeutycznymi. W prezencie świątecznym można również ofiarować rodzicom voucher do ośrodka Spa, gdzie będą mogli korzystać z basenów, jacuzzi, hydromasaży czy łaźni parowej albo sauny. Chwile spędzone w ośrodku odnowy biologicznej poprawią nastrój, zrelaksują, a także pozytywnie wpłyną na ciało.

Seans w grocie solnej

Voucher na sesje w grocie solnej to pomysł na prezent dla taty i mamy. Grota solna to pomieszczenie wyłożone blokami solnymi, dzięki czemu w powietrzu unoszą się cenne dla zdrowia biopierwiastki. Tego typu seanse zalecane są przy takich dolegliwościach, jak: niedoczynność tarczycy, zapaleniach dróg oddechowych, stanach przewlekłego zmęczenia, chorobach układu pokarmowego czy chronicznego stresu. Korzystanie z groty solnej nie ma ograniczeń wiekowych.

Kurs tańca dla pary

W prezencie świątecznym można ofiarować rodzicom voucher na kurs tańca towarzyskiego. To niepowtarzalna okazja, by poznać różne rodzaje tańca, np. walca, tango, sambę czy rumbę. Zajęcia taneczne dają możliwość zdobycia nowych umiejętności, spędzenia czasu we dwoje i regularną aktywność fizyczną. Nauka tańca może odbywać się indywidualnie lub w większej grupie, w zależności od preferencji rodziców.

Zajęcia z nordic walking

Oryginalnym prezentem pod choinkę dla rodziców mogą być kijki do nordic walking oraz voucher na naukę prawidłowej techniki marszu. Dyscyplina jest bezpieczna i pozwala zadbać o zdrowie i kondycję. Nordic walking spala więcej kalorii niż zwykły spacer, odciąża stawy i kręgosłup, a obecność drugiej osoby umila czas treningu. Zajęcia z kijkami to pomysł na prezent dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, a także chcą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here