Suplementy diety

0
2285

Witaminy i suplementy mineralne mogą pomóc w zachowaniu zdrowego wzoru jedzenia. Te dodatki mogą dodać dodatkowego odżywienia do diety. Może to być szczególnie przydatne u osób z alergiami pokarmowymi, ograniczeniami dietetycznymi lub wybrednymi konsumentami.

Zastanów się nad przyjmowaniem multiwitaminy. Jest to dodatek ogólny, który zawiera szeroki wybór witamin i minerałów. Są doskonałym, wszechstronnym rodzajem suplementu.

Zastanów się nad dodatkowym suplementem żelaza. Niektórzy ludzie, zwłaszcza kobiety, które mają menstruację mogą potrzebować dodatkowego żelaza.

Witamina B12 występuje zwykle w produktach zwierzęcych, a wegetariańscy lub wegetariańscy mogą potrzebować dodatkowego dodatku B12.

Witaminy i suplementy mineralne nie powinny być uzależnione od ciężkiej lub użytej zamiast prawdziwej, całej żywności. Mają one stanowić uzupełnienie zdrowej, dobrze zbilansowanej diety.
Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakichkolwiek suplementów witaminowych lub mineralnych. Nie wszystkie suplementy są bezpieczne i odpowiednie dla każdego.

http://www.bodyandmind.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here