Powiększanie piersi – alternatywy dla operacji

0
978
Powiększanie piersi

Zabiegi chirurgiczne to oczywiście najskuteczniejsze i najszybsze sposoby powiększania biustu. Tego rodzaju operacje ciągle cieszą się olbrzymią popularnością, należą do najchętniej wybieranych zabiegów spośród wszystkich oferowanych w gabinetach chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej. Trudno się temu dziwić. Co prawda panie hojnie obdarzone przez naturę często twierdzą, że nie miałyby nic przeciwko mniejszym piersiom, ale posiadaczki małego biustu dobrze wiedzą, że nie jest to nic przyjemnego. Mając mało wydatny biust, trudno jest czuć się kobieco i wyglądać pięknie w bikini czy efektownej kreacji. Nic więc dziwnego, że sposoby powiększania biustu są przedmiotem żywego zainteresowania pań będących w takiej sytuacji.

Czy powiększenie biustu naturalnie jest możliwe?

Jasne jest, że nie wszystkie panie mogą sobie pozwolić na operację, choć nie brakuje już młodych dziewcząt, które zaczynają odkładać środki na ten cel. Nie wszystkie też kobiety chcą się na taki krok zdecydować, choćby z obawy przed bólem i niedogodnościami. Nie da się też jednak ukryć, że chirurgiczne sposoby powiększania biustu dają mało naturalny efekt. Jeśli ktoś nie chce, żeby jego piersi wyglądały sztucznie, musi postawić na powiększenie biustu naturalnie, nawet jeśli ma to oznaczać znacznie mniej spektakularny efekt. Jeśli tylko nie marzy się o powiększeniu piersi z bardzo małego rozmiaru do XXL, Naturalne metody powiększania biustu mogą się świetnie sprawdzić. A do wyboru jest ich wiele, są to na przykład tabletki antykoncepcyjne. Co prawda nie jest to całkiem naturalna, domowa metoda, ale świetnie sprawdza się zamiast operacji. Oczywiście mało kto sięga po pigułki tylko w celu powiększenia piersi, jest to zwykle skutek uboczny. Poza tym trzeba pamiętać, że efekt mija po odstawieniu antykoncepcji – piersi wracają do swego naturalnego rozmiaru. Taką wadę mają inne naturalne metody powiększania biustu, na przykład picie ziół z estrogenami czy stosowanie suplementów diety na powiększenie biustu.

Jakie efekty?

Naturalne metody na pewno nie sprawią, że zyska się biust niczym modelka z rozkładówki Playboya, ale za to będzie można cieszyć się naturalnym i ładnym efektem. Piersi staną się bardziej zaokrąglone, pełniejsze i dzięki temu też bardziej uniesione i jędrne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here