Polska TV w Wielkiej Brytanii – nie tylko przez internet

0
1276

W ofercie brytyjskich dostawców TV na próżno szukać popularnych stacji telewizyjnych z Polski. Nie trzeba jednak wcale odbierać ich przez internet – wystarczy wybrać zestaw do polskiej telewizji satelitarnej na abonament lub kartę!

Wielu Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii odczuwa brak polskich programów w telewizji. Ulubione seriale, serwisy informacyjne, wydarzenia sportowe z kraju, polskie bajki dla dzieci – nie znajdziemy w ich w stacjach w Wielkiej Brytanii.

W takim przypadku wielu rodaków decyduje się na oglądanie polskich programów telewizyjnych przez internet. Można uzyskać do nich dostęp między innymi w serwisach VOD (Video on Demand), które pozwalają na włączenie niektórych programów na życzenie. Druga opcja to serwisy streamingowe, które na bieżąco przekazują obraz i dźwięk z polskich programów TV.

Jednak, jak wskazuje blog Gniotek (http://www.gniotek.com/polska-telewizja-satelitarna-w-wielkiej-brytanii-jak-ja-ogladac/), wcale nie trzeba posiadać dostępu do internetu, aby otrzymać dostęp do polskich programów w Wielkiej Brytanii. Można także wybrać standardową TV satelitarną z Polski i korzystać z niej poza granicami kraju!

Polska telewizja satelitarna w Wielkiej Brytanii – jak to działa?

Nie każdy Polak mieszkający w UK zdaje sobie sprawę z tego, że może również oglądać swoje ulubione polskie programy przez satelitę. W tym celu trzeba będzie skorzystać z oferty telewizji satelitarnych.

Nie trzeba jednak wcale decydować się na wyjazd do Polski, aby tam zawrzeć umowę z dostawcą telewizji satelitarnej. Wystarczy tylko skorzystać z pomocy firm w UK, które zajmują się ich dostarczaniem.

Korzystanie z polskiej TV satelitarnej w Wielkiej Brytanii niczym nie różni się od korzystania z niej w Polsce. Wystarczy tylko zamontować antenę, a następnie podłączyć resztę elementów zestawu. Nie trzeba robić tego także samodzielnie, ponieważ można powierzyć to pracownikom wspomnianych firm, którzy mogą zająć się wszystkim za klienta.

Rozliczenie za polską TV – abonament albo karta

Płacenie za polską telewizję satelitarną w Wielkiej Brytanii może odbywać się na dwa sposoby – w ramach standardowego abonamentu albo też na kartę.

Do dyspozycji jest szeroka gama ofert abonamentowych, które można dobrać indywidualnie w zależności od swoich potrzeb – ceny rozpoczynają się już od około 20 złotych miesięcznie.

Oferta na kartę nie wymaga podpisywania umowy – wtedy kartę doładowuje się odpowiednią kwotą, gdy chcemy oglądać telewizję. Jeśli nie chcemy akurat oglądać TV, po prostu nie musimy za nią płacić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here