Koszulka męska w dużym rozmiarze – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

0
1248
koszulki męskie duże rozmiary

Trudno jest znaleźć mężczyznę, który w swojej szafie nie posiadałby przynajmniej kilku koszulek. Dlaczego panowie tak uwielbiają koszulki? Przede wszystkim dlatego, że t-shirt to uniwersalny element garderoby. Koszulki można nosić na co dzień. Pasują zarówno do sportowego stylu, jak i tego bardziej eleganckiego. Koszulki noszą zarówno szczupli panowie, jak i ci bardziej puszyści. Jednak wybierając koszulkę w większym rozmiarze uwagę zwrócić należy na kilka elementów.

Rozmiar koszulki

Oczywiście, aby móc dobrze prezentować się w koszulce, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar. To bardzo istotne zwłaszcza w przypadku puszystych panów. Koszulka nie może być zbyt obcisła. Jeśli koszulka będzie za bardzo opinać ciało, wówczas noszący ją mężczyzna nie będzie prezentował się zbyt dobrze. Co ważne, koszulka nie może być również zbyt luźna. Najlepszym wyborem będą koszulki męskie w dużych rozmiarach, które dopasowane są w górnej części, a w dolnej są nieco luźniejsze.

Długość koszulki

Jeśli mowa o rozmiarze koszulki to dużą uwagę zwrócić trzeba na jej długość. Ważne, aby przy podnoszeniu rąk lub pochylaniu się koszulka nie odsłaniała dużych partii ciała. Najlepiej, jeśli koszulka sięgać będzie do górnej linii bioder. Na szczęście koszulki męskie duże rozmiary najczęściej szyte są w taki sposób, aby można było idealnie dobrać je do posiadanego wzrostu. Dlaczego długość koszulki jest tak ważna? Jeśli będzie dobrze dobrana, wówczas pozwoli na zakrycie mankamentów sylwetki i każdy nieco większy pan będzie się w takiej koszulce dobrze prezentował.

Fason koszulki

Wybierając koszulkę w dużym rozmiarze nie można zapomnieć o jej fasonie. Przede wszystkim koszulka w dużym rozmiarze nie powinna mieć zbyt dużego dekoltu. Mowa tu o dużym wycięciu w kształcie litery V. Taki dekolt w przypadku puszystych panów nie będzie prezentował się zbyt dobrze. Koszulka nie może mieć również zbyt dużego wycięcia na plecach. Dobrym pomysłem nie jest także zakup koszulki z dekoltem w tzw. łódkę. Najkorzystniejszym rozwiązaniem w przypadku koszulek męskich w dużym rozmiarze będzie dekolt okrągły, który kończy się razem z szyją.

Kolory i wzory

Koszulki męskie w dużych rozmiarach powinny być jednokolorowe. Najlepiej sprawdzą się takie kolory jak czarny, biały czy szary. To klasyczne kolory, które pasują do niemal każdej okazji. Istotne jest, aby więksi panowie unikali koszulek w krzykliwych wzorach i kolorach. Oczywiście nie oznacza to, że nie mogą nosić koszulek różnokolorowych. Oczywiście mogą, jednak to koszulki jednokolorowe najlepiej pasować będą do ich sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here