Kiedy używać maski na tkaninie z węglem Pure Charcoal?

0
1937
Kiedy używać maski na tkaninie z węglęm Pure Charcoal

Od teraz czarny kolor będzie się kojarzył z oczyszczaniem! Czarna Maska na tkaninie Pure Charcoal to prawdziwy hit w pielęgnacji. Dowiedz się, co sprawia, że jest tak skuteczna i jak jej używać. Podpowiadamy, kiedy jej używać i w jakich sytuacjach sprawdza się najlepiej.

Maska na tkaninie Pure Charcoal czyli siła węgla

Maska na tkaninie Pure Charcoal powstała na bazie węgla. Chociaż może się to wydawać zaskakujące, ten składnik ma niezwykłe właściwości pielęgnacyjne – odznacza się wyjątkową zdolnością absorpcji, przyciąga i pochłania zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum, na stale usuwając je z twarzy.

Maska na tkaninie Pure Charcoal stawia przede wszystkim na oczyszczanie. Najważniejszym zadaniem tego kosmetyku jest usuwanie zanieczyszczeń, odblokowywanie porów i dogłębne oczyszczanie cery. Dzięki temu skóra jest bardziej odporna na działanie toksyn i zdecydowanie bardziej podatna na działanie innych składników odżywczych. Węgiel w masce na tkaninie Pure Charcoal zabarwia ją na czarno, ale ostatecznie sprawia, że twarz staje się jaśniejsza, gładsza, bielsza, po prostu pełna życia.

Maska na tkaninie Pure Charcoal to nie tylko oczyszczanie

Maska na tkaninie Pure Charcoal zawiera nie tylko czarny węgiel. W jej składzie możesz znaleźć bardzo wiele innych substancji aktywnych i odżywczych, które zadbają kompleksowo o potrzeby twojej skóry. W tej wyjątkowej formule znajdują się m.in. algi. Ekstrakt z czarnych alg ma bardzo intensywne działanie nawilżające, a w połączeniu z dużą ilością kwasu hialuronowego działa po prostu niewiarygodnie. Dzięki temu twarz jest bardziej miękka i przyjemna w dotyku.

W składzie maskina tkaninie Pure Charcoal znajdują się także inne składniki odżywcze. Siłę działania maska zawdzięcza zawartości L.H.A., czyli kwasu lipohydroksylowego. Można go znaleźć w składzie wielu kosmetyków, ponieważ wyróżnia się on niezwykłym działaniem. Zadanie L.H.A. polega na nieinwazyjnym złuszczaniu naskórka i niwelowaniu niedoskonałości cery. Właśnie z tego powodu maska na tkaninie Pure Charcoal od Garnier jest tak kompleksowa i skuteczna.

Maska na tkaninie Pure Charcoal – kiedy jej używać?

Maska na tkaninie z węglem Pure Charcoal jest przeznaczona do stosowania co najmniej raz w tygodniu, można jednak robić to znacznie częściej, ponieważ jest delikatna i w pełni bezpieczna.  Wprowadź ją zatem do swojego odprężającego i zarazem niewymagającego rytuału domowego SPA. W czasie, kiedy twoja skóra będzie się odradzać i oczyszczać, ty możesz się wspaniale zrelaksować.

Jest to tym łatwiejsze, że maska na tkaninie Pure Charcoal to kosmetyk w płacie. Jej aplikacja jest bardzo prosta i bardzo wygodna. Nakładanie nie stanowi najmniejszego problemu, podobnie jak zmywanie. W czasie używania maski możesz robić, co tylko chcesz, nie obawiając się, że produkt spłynie z twarzy.

Maska na tkaninie Pure Charcoal do każdego rodzaju cery

Stosowaniemaski na tkaninie Pure Charcoal jest możliwe niemal w każdym przypadku. Kosmetyk jest bardzo delikatny, więc nawet jeśli masz cerę wrażliwą i skłonną do przebarwień, możesz śmiało po niego sięgnąć. Idealnie oczyszcza skórę tłustą, maksymalnie nawilża skórę z tendencją do przesuszania się. To naprawdę uniwersalny kosmetyk.

Kiedy sięgnąć po maskę na tkaninie Pure Charcoal? Możesz ją zaaplikować za każdym razem, kiedy poczujesz, że twoja twarz potrzebuje oczyszczania. Jeśli niedoskonałości pojawiają się coraz częściej lub chcesz dogłębnie oczyścić pory, będzie to strzał w dziesiątkę. Możesz zastosować ją także, kiedy zauważysz, że twarz jest poszarzała, wygląda na zmęczoną, a skórze brakuje energii. Zobaczysz, że efekt będzie widoczny natychmiastowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here