Jak pocałować dziewczynę?

0
1194
Jak pocałować dziewczynę?

Spośród wielu pytań nurtujących głównie nastolatków, pojawia się często kwestia tego, jak pocałować dziewczynę. Szczególnie pierwszy pocałunek jest bardzo stresującym przeżyciem. Najczęściej problemem jest to, że nie wiemy jak dziewczyna zareaguje, nie chcemy też aby nasz pocałunek został źle odebrany. Co więc zrobić?

Po pierwsze, nie denerwuj się i nie stresuj, bo to bardzo widać. Nie zakładaj sobie, że w konkretnym momencie lub na konkretnym spotkaniu ją pocałujesz, bo życie jest skomplikowane i nie da się nigdy wszystkiego przewidzieć. Zrób to wtedy, kiedy poczujesz, że jest odpowiedni moment.

Co zrobić, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia sytuacji, w której swoim pocałunkiem zmieszamy dziewczynę i wystąpi bardzo niezręczna sytuacja? Postaraj się wyczuć, na ile możesz sobie pozwolić i powoli przesuwaj granicę. Nie myśl o pocałunku, jeśli nigdy wcześniej nawet jej nie przytuliłeś. To skrajny przykład, ale chodzi o to, żeby wszystko robić małymi kroczkami. Spróbuj różnymi metodami zbliżyć się do dziewczyny, która ci się podoba i obserwuj jej reakcje. Przyzwyczaj ją do swojej obecności czy do trzymania się za rękę. Spraw, aby pocałunek był tylko małym krokiem naprzód w waszej relacji, a nie czymś zupełnie nieoczekiwanym i nagłym. Możesz nawet za pierwszym razem pocałować ją w policzek. Oczywiście, wszystkiego nie można przewidzieć i być może wasz pierwszy pocałunek będzie wbrew tym zasadom, a mimo to będziecie bardzo zadowoleni. Czasem postawienie na spontaniczność się opłaca.

Co zrobić, aby pierwszy pocałunek wyszedł naturalnie i był miły dla dziewczyny? Często mężczyźni zastanawiają się, co zrobić po pierwszym pocałunku lub jak na to zareaguje dziewczyna. Ten problem można bardzo łatwo rozwiązać. Po pierwsze, pierwszy pocałunek powinien być raczej krótki i prosty. Po drugie, pocałuj dziewczynę po spotkaniu, na pożegnanie. Chwilę potem pójdziesz do siebie po odprowadzeniu jej, przez co nie wystąpi niezręczna cisza. Cała sytuacja wyjdzie też bardzo naturalnie, a nie tak, jak wtedy gdybyś próbował pocałować ją w miejscu publicznym.

http://www.bezpresji.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here