Jak kontaktować się z bliskimi?

0
1277
Jak kontaktować się z bliskimi?

W dzisiejszych czasach posiadanie telefonu komórkowego czy komputera to standard. Możemy porozumiewać się na wielu płaszczyznach czy to tekstowo, głosowo, a nawet i przez wideokonferencje – bardzo często stosowane w biurach i korporacjach.
Używając komputera możemy w łatwy sposób wysłać popularnej maila. Aby to zrobić musimy posiadać wcześniej założoną skrzynkę pocztową, każda osoba ma swój osoby adres, na który można wysyłać wiadomości tekstowe, linki, zdjęcia, prezentacje czy nawet filmy z wakacji. Ale komputer to nie tylko poczta internetowa. Bardzo wiele osób korzysta z tak zwanych komunikatorów internetowych. Tak również każda osoba ma swój login dzięki czemu, znając adres drugiej osoby nie pomylimy jej z nikim innym.
Telefon komórkowy jest na tyle znanym i popularnym już medium, że niektórzy posiadają dwa, a nawet i trzy numery i aparaty telefoniczne. Ludzi rozmawiających przez telefon widzimy wszędzie i o każdej porze. Telefon głównie służy do dzwonienia, ale można również wysyłać krótkie wiadomości tekstowe jak odebrać MMS, czyli wiadomości tekstowe połączone ze zdjęciem. Nie będzie to wysokiej jakości zdjęcie, ale na pewno ukarze nam to co nadawca chce nam przekazać. W komórkach zainstalować możemy również komunikatory, więc rozmowa wygląda podobnie jak na komputerze stacjonarnym, z tym że możemy iść na zakupy i w międzyczasie rozmawiać z naszą najlepszą przyjaciółką.
Ostatnią i na pewno najstarszą formą kontaktu tutaj przedstawioną jest tradycyjna poczta. Poczta, na którą trzeba iść, aby wysłać list. Wcześniej go napisać, kupić kopertę, zaadresować, dodać do tego znaczek i dopiero wysłać. Taki list czy przesyłka idą parę dni w zależności od tego ile zapłaciliśmy. Tradycyjna poczta nadal używana jest przez urzędy czy firmy do korespondencji. Najczęściej jednak listy piszą osoby starsze, które ani nie mają wiedzy ani nie mają dostępu do komputera i Internetu. Nawet jeśli posiadają telefony komórkowe, to są to modele z bardzo ograniczonymi funkcjami. Aparaty te umożliwiają jedynie telefonowanie i odbieranie SMS-ów i dodatkowo mają duże przyciski, aby osoby starsze nie miały problemów z ich obsługą.

http://www.prezentbox.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZalety prezentacji w firmach
Następny artykułSprzęt RTV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here