Jak dobrać bransoletkę do marynarki?

0
1468
Jak dobrać bransoletkę do marynarki

Dopasowanie bransolety do marynarki może niekiedy nastręczać nieco kłopotów ze względu na to, iż nie wszystkie modele bransolet będą odpowiednie do stroju o długich, dosyć szerokich rękawach. Dlatego też dobierając bransoletę do marynarki należy wybierać przede wszystkim biżuterię wykonaną z łańcuszka, tasiemek, rzemieni czy wszelkiego rodzaju elastycznych materiałów, które będą pasować do mankietu marynarki.

Rodzaje bransolet odpowiednich do kroju rękawów marynarki

Podstawowym i najchętniej noszonym rodzajem bransolet odpowiednim do mankietu marynarki są wszelkie modele wykonane z łańcuszków o drobnych bądź średniej wielkości ogniwach. Szeroki wybór bransoletek łańcuszkowych ozdobionych niekiedy zawieszkami, koralikami czy wstążkami daje duże możliwości kreacji i stworzenia interesującego zestawu bransoletki i marynarki.

Dokonując wyboru tego rodzaju biżuterii warto pamiętać o odpowiednim dopasowaniu jej szerokości do obwodu nadgarstka. Odpowiednio dobrana bransoleta powinna opasywać nadgarstek bez uciskania go. Nie może być przy tym zbyt szeroka i „uciekać” w stronę przedramienia czy dłoni.

bransoletka do marynarki

Bransoletka złota lub srebrna z łańcuszka do marynarki eleganckiej

Bransoletka ze złotego lub srebrnego łańcuszka z dodatkiem jednej lub kilku odpowiednio skomponowanych zawieszek jest doskonałym uzupełnieniem eleganckiej marynarki przeznaczonej na oficjalne okazje na gruncie zawodowym lub towarzyskim. Złotą i srebrną biżuterię we włoskim stylu znajdziesz na https://esclusiva.pl/. Szczególnie modne bransoletki są z zawieszkami takimi jak koniczynka, serduszko czy kuleczka. Można także pokusić się o bardziej spersonalizowane detale jak zawieszka w postaci literki.

Bransoletka skórzana, z dżetami lub koralikami do marynarki w stylu casual

Do noszonej na co dzień ciemnej marynarki doskonałym wyborem będzie bransoletka w modnej obecnie, nowoczesnej formie kilku rzemieni ozdobionych dżetami. Szczególnie popularne zaś bransoletki wykonane w całości z koralików tudzież łańcuszka ozdobionego koralikami stanowią idealne uzupełnienie marynarek o oryginalnych krojach i kolorach.

bransoletka do marynarki

Jak dopasować kolor bransoletki do koloru marynarki?

Nie mniej istotną kwestią w przypadku marynarki stanowiącej zasadniczo rodzaj eleganckiego okrycia wierzchniego jest dobranie do niej odpowiedniej pod względem koloru bransoletki.

Bransoletki z pereł lub ze złota do ciepłych kolorów i pasteli

Do szczególnie eleganckich marynarek w jasnych, pastelowych, ciepłych kolorach, jak beż, écru czy pudrowy róż odpowiednie będą bransoletki wykonane ze złotych łańcuszków bądź pereł – duży wybór na stronie https://esclusiva.pl/bransoletki . Adekwatnie zaś do marynarek utrzymanych w chłodnych barwach seledynu, jasnoniebieskiego czy bieli pasują bransoletki srebrne, ewentualnie zdobione cyrkoniami czy jasnymi kryształami.

Bransoletki srebrne do czarnej marynarki

Czarny kolor eleganckiej marynarki rozjaśni optycznie srebrna bransoletka z delikatnymi żłobieniami lub ozdobami z cyrkonii.

Oryginalne kolory marynarek w zdecydowanych kolorach czerwieni, zieleni czy granatu warto podkreślić bransoletkami ozdobionymi pasującej barwy koralikami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here