Co może Ci zaoferować SPA?

0

SPA może być samodzielną strefą relaksu lub stanowić część luksusowej oferty hotelowej. Rosnąca popularność miejsc tego typu sprawia, że na przestrzeni lat w Polsce powstało tysiące ośrodków oferujących zabiegi upiększające, z których korzystają klienci obu płci. Czym tak naprawdę jest SPA i co może Ci zaoferować? Stworzyliśmy krótką prezentację.

Internet na kartę? Trzy mniej oczywiste zalety

0

Internet na kartę to usługa dostępna na polskim rynku już od pewnego czasu. Zazwyczaj jej użytkownicy podkreślają bezapelacyjną zaletę, jaką jest możliwość kontrolowania wydatków na bieżąco. Dziś pokażemy, dlaczego musisz rozważyć tę opcję, nawet jeżeli doskonale kontrolujesz swoje rachunki i zwykle nie wybierasz ofert typu prepaid.

Wodne atrakcje w Białce Tatrzańskiej

0

Kojarzysz Białkę Tatrzańską wyłącznie w narciarstwem i wędrówkami po górach? To błąd! Białka ma o wiele więcej do zaoferowania. Jeśli kochasz wodę, uwielbiasz pływać i korzystać z uroków sauny – musisz koniecznie tu przyjechać! Termy tatrzańskie to coś, co każdego może postawić na nogi!

Kurtka na zimę: przegląd trendów

0

Kurtka na zimę przede wszystkim powinna być ciepła, a dopiero w drugiej kolejności dobrze się prezentować. Czy aby na pewno? A gdyby tak udało się połączyć jedno z drugim?
Sprawdźmy więc, jakie trendy obowiązują w zimie 2017/2018.

Soczewki kontaktowe miesięczne – jak pielęgnować?

0

Soczewki miesięczne to szkła kontaktowe do wielokrotnego użytku. Zdejmuje się je codziennie przed snem, a rano zakłada ponownie. Soczewki kontaktowe miesięczne wymagają każdego dnia odpowiedniej pielęgnacji specjalnym płynem i przechowywania w małym, plastikowym pudełku. Istotna jest także odpowiednia technika zakładania i zdejmowania soczewek.

Mononukleoza: objawy, leczenie

0

Mononukleoza często nazywana jest chorobą pocałunkową, co może wskazywać na to, że jest przekazywana jedynie przez kontakt bezpośredni z osobą chorą. Jednak czy to jest prawda? Czy mononukleoza jest bardzo groźną chorobą? Jakie są jej objawy i w jaki sposób leczy się tę chorobę? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące mononukleozy.

Upławy – jak je rozpoznać i jak im zapobiegać?

0

W trakcie cyklu miesięcznego z dróg rodnych kobiety wydobywa się fizjologiczna wydzielina, która pełni wiele ważnych funkcji. W przypadku, gdy jej wygląd się zmieni, pojawi się nieprzyjemny zapach oraz uciążliwy świąd, oznacza to infekcję.

Jak rozpoznać i leczyć odwodnienie organizmu?

0

Odwodnienie organizmu nie występuje tak rzadko, jakby mogło nam się wydawać. Dlaczego? Dlatego, że myśląc o odwodnieniu, widzimy osobę, która ledwo jest w stanie utrzymać się na nogach, wygląda źle, czuje się źle i męczy ją ogromne pragnienie. Nic bardziej mylnego!

Jakie są pierwsze objawy ciąży?

0

Kiedy starasz się o dziecko cały czas wyczekujesz, kiedy pojawią się pierwsze objawy ciąży. Ale jak się okazuje, wiele kobiet nie zauważa tych najwcześniejszych objawów mogących oznaczać to, że pod sercem rozwija się nowe życie. Jak rozpoznać pierwsze sygnały tego, że jest się w ciąży? Co może na to wskazywać?

Pomysł na prezent z okazji 30 urodzin

0

30 urodziny to wyjątkowe święto, które warto uczcić w niebanalny sposób. Pomysłem na prezent dla niego może być wypad na strzelnicę, szkolenie rajdowe, indywidualna nauka driftu czy lot w tunelu aerodynamicznym. Oryginalnym upominkiem urodzinowym dla kobiety jest relaks w Spa, indyjski masaż głowy, karku i pleców oraz sesja zdjęciowa.

ZOBACZ TEŻ